Гаррі та Меган подають до суду через публікацію фотографій сина Арчі

Гаррі та Меган, герцог і герцогиня Сассекські, подають до суду на фотографії папараці свого сина малюка Арчі, повідомляє їхній адвокат у повідомленні.


Як пише CNN, позов був поданий у Каліфорнії, де зараз живе родина.

«Кожному громадянину та члену сім’ї в Каліфорнії законодавством гарантується право на приватне життя в їхньому будинку. Жодні безпілотники, вертольоти чи телеоб’єктиви не можуть забрати це право», — заявив адвокат Майкл Кумп.

«Герцог і герцогиня Сассекська подають цей позов, щоб захистити право свого маленького сина на приватність у їхньому домі без втручання фотографів, а також розкрити та зупинити тих, хто прагне отримати прибуток від цих незаконних дій», — сказав він.

Нині сину Гаррі та Меган, Арчі Гаррісону Маунтбаттен-Віндзору, 14 місяців. Сім’я переїхала до Каліфорнії після зречення від британської королівської родини в січні, але вони часто скаржилися на вторгнення преси з обох боків Атлантики.

В окремому позові Меган подає позов до видавця британської газети UK’s Mail on Sunday за надруковані уривки листа, який герцогиня написала батькові після шлюбу з принцом Гаррі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...