Галь Гадот зіграє легендарну Клеопатру в історичному фільмі від Петті Дженкінс

Як передають в один голос авторитетні видання Deadline і The Hollywood Reporter, студія Paramount Pictures запустила у виробництво історичний фільм «Клеопатра».

Головну роль в картині виконає Галь Гадот, а режисером виступить Петті Дженкінс. Нагадаємо, що співпраця Гадот і Дженкінс триває вже не один рік, адже вони разом працюють над лінійкою фільмів про Чудо-жінки в рамках розширеної всесвіту DC. Примітно, що ідея нової «Клеопатри» належить саме Гадот. На своїй сторінці в Twitter актриса написала:

Мені подобається вирушати в нові подорожі. Мені подобається хвилювання, пов’язане з новими проектами. Втілювати в життя нові історії — це завжди захопливо. «Клеопатра» — це та історія, яку я хотіла розповісти вже дуже давно. Я дуже вдячна, що мені доведеться стати частиною цього фільму!

Сценаристом «Клеопатри» стане Лаета Калогрідіс, на рахунку якої такі відомі фільми, як «Острів проклятих», «Олександр» і «Аліта: Бойовий янгол». Повідомляється, що Paramount розраховує почати виробництво при першій нагоді, тому що студія потребує прибутковому блокбастері. Джерела додають, що в боротьбі за права на фільм Paramount виграла конкуренцію у Netflix, Apple, Universal і Warner Bros.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...