Еванджелін Ліллі хочуть повернути до ролі Тауріель в серіалі «Володар кілець»

Фанатам «Володаря кілець», в принципі, і так не потрібна була ще одна причина, щоб полюбити прийдешній серіал Amazon, але раптом по Мережі пішов слух, ніби один із знайомих героїв саги може повернутися на екрани і допомогти героям в їх непростій подорожі по Середзем’я .

Як стверджують інсайдери, продюсери шоу щосили вмовляють Еванджелін Ліллі знову зіграти Тауріель.

Виходить, серіал в кінцевому підсумку повинен нагнати таймлайн «Хоббіта», хоча раніше передбачалося, що сюжет буде розвиватися до цієї історії. Цікаво, що хоч Тауріель спочатку і не з’являлася ні в одному з творів Толкіна, вона дуже сподобалася шанувальникам саги. Так що знову побачити ельфійка на екрані було б здорово.

Поки, зрозуміло, незрозуміло, чи хочуть шоураннер подарувати Ліллі епізодичну роль або ж готові відвести їй більш значуще місце в сюжеті, але вона стане не єдиним відомим персонажем, який повернувся у франшизу. Також в серіалі візьмуть участь Галадріель, Елронд і Саурон.

Amazon тримає сюжет шоу в секреті, і поки відомо лише, що дія розгортатиметься за 3000 років до подій «Братства кільця» — саме в цей час, коли війни між ельфами і Сауроном були в самому розпалі, і з’явилося Кільце Всевладдя.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...