Едді Редмейн підтвердив, що зйомки «Фантастичних тварюк 3» почалися в Лондоні

В останні місяці фанати переживали за долю третьої частини «Фантастичних тварюк» більше звичайного: через конфлікт, який виник на тлі висловлювань Джоан Роулінг, здавалося, що автор і Едді Редмейн (Ньют Саламандер) не зможуть працювати разом.

Але, на щастя, цю ситуацію вдалося залишити позаду, і напередодні актор нарешті підтвердив, що зйомки фільму поновилися.

Радісну для шанувальників франшизи звістку Редмейн повідомив під час інтерв’ю Cinema Blend. Він зізнався, що робота над «Фантастичними тварюками 3» почалася в Лондоні ще два тижні тому, і підкреслив, що актори і знімальна група підкоряються строгим правилам, щоб убезпечити себе від коронавірусу.

Це абсолютно нова норма. Все в масках. І я задавався питанням, чи вплинуть маски на нашу творчість, — поділився думками Едді.

Актор розповів, що постійно думав над тим, чи не стануть маски перешкодою для взаємодії між акторами, які не погасять чи зародилися іскри, але, на щастя, його побоювання не виправдалися.

Все як і раніше йде фантастично, і всі працюють на вищому рівні, — заявив Редмейн. Звичайно, з огляду на, яким величезним вийшов розрив між зйомками, певні труднощі на майданчику все ж повинні були виникнути, але слова Едді дуже обнадіюють.

Настрій Редмейна має трохи заспокоїти і фанатів, які буквально не знають, чого очікувати після того, як друга частина франшизи вийшла настільки розчаровує. Зараз, схоже, все прийшло в норму, і якщо не трапиться новий форс-мажор, то зустріч з улюбленими героями Чарівного світу відбудеться в листопаді 2021 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...