Джош Бролін розповів, де зніматися було цікавіше: в «Месниках» або «Дедпулі 2»

Джош Бролін — один з найбільш помітних акторів в жанрі екранізації коміксів завдяки ролям Таноса в кінематографічному всесвіті Marvel і Натана Саммерса в «Дедпулі 2».

І він може порівнювати ці дві ролі:

Я б згадав Брандо в «Апокаліпсисі сьогодні», цього хлопця, який невловимий і божевільний, але те, що він говорить, має сенс. Я почав бачити паралель з Брандо в своєму виконанні Таноса в чимось на зразок «Месників». І ця паралель мені сподобалася.

Чим більше я вивчав свого героя, тим більше розумів, що це звичайний хлопець, з нутрощами, почуттями і тому подібним. І це знання було приємно. Для мене робота над роллю Таноса нагадувала театри чорних ящиків 1970-х років (уявлення з мінімальними декораціями, сконцентровані на акторській грі). Ви повністю покладаєтеся на свою уяву.

Дедпул же був важким випробуванням. Хоч і цікаво було зніматися, але набагато важче. Це було скоріше схоже на бізнес-проект, постійно: «Нам треба зробити так і ось так», чого не було в «Месники». Було багато інструкцій і мало творчості.

Майбутнє Броліна в супергероїчному кіно поки неясно. Лиходій Танос був убитий в кінці «Месників: Фінал», а коли з’явиться і чи з’явиться взагалі «Дедпул 3» — поки невідомо. Незважаючи на те, що Бролін і його партнери по акторського складу вже заявляли, що готові до повернення до своїх ролей.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...