Генрі Кавілл пояснив, чому грати Шерлока простіше, ніж Відьмака або Супермена

Актор з радістю перевтілився в героя, до якого він не має особистої прихильності.

За останні роки Генрі Кавілл перетворився в артиста першої величини. Багато в чому цьому посприяла його участь в розширеній всесвіту DC в ролі Супермена. Кавілл як і раніше сподівається повернутися до цього образу, але поки він зосереджений на інших проектах. Так, він став головною дійовою особою хітового серіалу Netflix «Відьмак», а раніше в цьому місяці на тому ж Netflix вийшов фільм «Енола Холмс», в якому він виконав знаменитого детектива Шерлока Холмса.

Порівнюючи ці три знакові ролі, Кавілл зазначив, що у випадку з Суперменом і Геральтом він відчував на собі серйозний тиск, тоді як перевтілення в Шерлока дозволило йому відчути себе «вільним».

В інтерв’ю Collider 37-річний актор сказав:

Це забавно, але я намагаюся не звертати увагу на зовнішній тиск. Я намагаюся перетворити кожну зі своїх ролей в якесь індивідуальне завдання, абстрагуючись від впливу ззовні. Будь це Супермен, «Відьмак» або Шерлок Холмс, я не відчуваю зовнішнього тиску. Все зводиться тільки в власному самовідчуттю. Звичайно, граючи Супермена і Геральта, я хочу добитися максимально точного попадання в образ, адже я виріс з цими персонажами і дуже їх люблю. Для мене це завжди було чимось дуже важливим. Що до Шерлока Холмса, то я ніколи особливо не захоплювався цими книгами.

До цього Кавілл додав, що зазвичай він дуже прискіпливий до деталей під час зйомок, сперечаючись з оточуючими, як саме повинен себе вести його персонаж, проте у випадку з Шерлоком актор звільнився від цього «психопатичного прагнення до автентичності», тим самим знявши з себе тягар зайвої відповідальності.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,