Дженніфер Гарнер розповіла, як папараці зіпсували життя їй і її дітям

У новому інтерв’ю з Келлі Корріган Дженніфер Гарнер розповіла, як її переслідують папараці.

Звучить не завидно. Останні 10 років у нашого будинку, у школи, навіть у дитячій лікарні постійно чергують машини — мінімум було 6, а бувало і 20. І доводилося благати їх: будь ласка, відійдіть від дверей лікарні, у мене дитина захворіла. Такі витрати нашого бізнесу. Але це просто безглуздо. Через них постійно трапляються аварії на дорозі, — поділилася Дженніфер.

Буває, я встигаю проїхати на жовте світло, а за мною на червоний йдуть ще 15 машин. Куди б ми не прийшли, навколо починається якийсь цирк. Одного разу моя дочка намагалася пограти в футбол, так там почався такий зоопарк, що інші батьки сказали нам: «Можете, будь ласка, піти?» Я просто ненавиджу їх [папараці] і те, що вони роблять. Але є парочка з них, які зі мною вже багато років. Один мені сказав якось раз: «Ви навіть не уявляєте, як мені подобається дивитися на вас з дітьми. Ви не уявляєте, як я вас поважаю», — сказала актриса.

Гарнер говорить, що папараці знають про неї більше, ніж хто-небудь ще: Вони всюди слідують за мною. Вони бачили, як я посадила дітей в машину, як я ходжу в магазин, бачили мене вагітної.

Дженніфер і її колишній чоловік Бен Аффлек виховують трьох дітей: 14-річну Вайолет, 11-річну Серафіну і 8-річного Семюеля.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...