Дженніфер Еністон розповіла про свої почуття після зради Бреда Пітта

51-річна Дженніфер Еністон була щаслива в шлюбі з актором Бредом Піттом. Однак в 2005 році подружжя розлучилося через зраду Пітта, який закрутив роман на знімальному майданчику з Анджеліною Джолі.

За фактом Еністон дізналася про те, що у Пітта роман з Джолі, з таблоїдів, так як закоханих спіймали папараці. Еністон була розчавлена, адже навіть коли з’явилися перші чутки про невірність артиста, Дженніфер до останнього йому вірила і намагалася всіма силами зберегти шлюб.

«Я не можу сказати, що це був один з найяскравіших моментів мого життя. Хто бачив ці фотографії, говорив: «Хіба це не мило? Це виглядає дуже весело! » У житті трапляється всяке лайно. Ви жартуєте і говорите: «Те, що не вбиває нас, робить нас сильнішими». Я думала, що є якась причина, по якій я покликала це в своє життя. Я повинна була вірити, інакше це просто жорстоко. Невже мені самотньо? Так. Я засмучена? Так. Я що, зовсім заплуталася? Так. Чи бувають у мене дні, коли я влаштовую собі невелику вечірку жалості? Абсолютно», — згадує про ті важкі часи Еністон.

Зараз Дженніфер вже помирилася з Піттом, а шанувальники вважають, що у пари з’явився другий шанс…

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...