Джейсон Прістлі розповів про здоров’я Шеннен Доерті, до якої повернувся рак

У лютому Шеннен Доерті приголомшила шанувальників новинами про те, що її хвороба повернулася.

Актрисі діагностували рак молочної залози в 2015 році, а після лікування, в 2017-м, хвороба пішла в ремісію.

Нещодавно Джейсон Прістлі, колега Доерті за серіалом «Беверлі-Хіллз 90210», поділився свіжими новинами про стан актриси. Він сказав, що підтримує зв’язок з 49-річною Шеннен і в останній раз, коли вони бачилися, вона була в гарному настрої.

Шеннен сильна дівчинка. Вона боєць, завжди була бійцем, і я знаю, що вона продовжить з усіх сил боротися з хворобою, — сказав Джейсон.

У лютому Шеннен виступила на ТБ, де з мокрими очима сказала, що у неї рак IV ступеня, а також зізналася, що вона [на той час] не може прийняти хвороба.

Я так і не можу прийняти це захворювання. Іноді я думаю: «Ну чому я?» І відповідаю собі: «А чому не я? Хто ще заслуговує таке? Ніхто не заслуговує ». Коли у мене ремісія, я думаю, що мені взагалі пощастило, що я жива, — сказала актриса.

Зате навесні Шеннен помітно піднеслася духом і заявила, що повернулася до життя, хоча і налякана хворобою.

Після року боротьби з повертаються на рак та інші стресами я повернулася до життя. Дбаю про себе і ціную кожен день. Це не завжди легко. Бувають дні, коли я пригнічена або просто лінива. Але я рухаюся вперед, і в цьому мені допомагають друзі, — поділилася Доерті.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...