Джейн Фонда вирішила, що більше не робитиме пластичних операцій

82-річна Джейн Фонда вирішила покінчити з пластичною хірургією і навчитися приймати себе з усіма своїми зовнішніми недоліками. Про це актриса заявила в інтерв’ю канадському виданню журналу Elle.

Ще в 2018 році в документальному фільмі HBO «Джейн Фонда: Життя в п’яти актах» актриса чесно зізналася, що вдавалася до допомоги пластичних хірургів: «Я рада, що виглядаю добре для свого віку, але я робила пластичні операції. З одного боку, я ненавиджу той факт, що мені необхідно міняти себе фізично, щоб відчути, що зі мною все гаразд. Хотілося б не бути такою … Хотілося б бути більш сміливою. Але я така, яка є».

При цьому актриса стверджує, що їй подобаються «зістарені особи», наприклад особа Ванесси Редгрейв. Ось тільки коли мова заходить про саму Джейн, вона виявляє повну нездатність прийняти вікові зміни свого тіла. Актриса робила кілька підтяжок, скоригувала форму щелепи і перенесла операцію по збільшенню грудей (пізніше видаливши імплантати): «Мені набридло виглядати втомленою, коли в дійсності я не відчуваю себе такою», — пояснила актриса.

Тепер же, на 83-му році життя актриса вирішила, що настав час зупинитися. В інтерв’ю журналу Elle, Фонду зізналася, що це рішення далося їй нелегко: «Не можу робити вигляд, ніби я не пихата. Але більше ніяких пластичних операцій — я не збираюся більше лягати під ніж. Мені доведеться щодня працювати над прийняттям себе. Це буде складно».

Додатковим інструментом до прийняття себе для Джейн служать соціальні мережі: «Я публікую фотографії, на яких я виглядаю виснаженою. А одного разу навіть запостила фотографію з зубом, який випав. Це вставний зуб. Він випав, коли я сиділа в одному з португальських ресторанів, і я опублікувала фотографію», — з гордістю заявила Джейн. Але ж ми пам’ятаємо, що Демі Мур ще в далекому 2017 року не посоромилася опублікувати такі фотографії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...