Джейк Джилленхол задумався про сім’ю та дітей

Ще до пандемії Джейк Джилленхол дав інтерв’ю журналу Vogue, однак опубліковано воно було вже в розпал карантину.

У бесіді з журналістом Джейк зізнався, що зараз більше замислюється про любов, ніж чим про роботу. Актор хоче жити повним життям.

«Я все більше цікавлюся життям, а не роботою. Я досяг того моменту в своїй кар’єрі, коли відчуваю вже не професійний, але зовсім інший голод. Я зрозумів, як часто я відмовлявся від багатьох речей через те, що був відданий своїй справі. Коли ти бачиш, що час йде крізь пальці, і світ змінюється, то стаєш більш націленим на близьких. Я націлений на свою сім’ю, своїх друзів і на любов. Мені куди потрібніше сьогодні саме це», — зізнався Джилленхол.

«Звичайно ж, я бачу в своєму майбутньому народження дітей. Безумовно … Я ніколи раніше не припускав і не будував планів, але потрібно бути відкритим цієї ідеї …».

Джейк має намір брати приклад зі своїх батьків, якими він нескінченно пишається. Саме по моделі сім’ї, в якій актор виріс, він буде будувати свою.

«Мене виростив чудовий і дуже чуйний батько, а моя мати і сестра — найдивовижніші люди, яких я знаю. Наші емоції, здатність обговорювати їх один з одним в складні часи — це те, що завжди характеризувало нашу сім’ю, і чим я неймовірно пишаюся. Найбільше я хотів би передати далі ці якості. Моя мама завжди говорила мені, що я з самого початку бачився їй дитиною, якого потрібно оберігати. І вони з батьком присвятили чимало часу, щоб не зруйнувати цю емоційність і вміння відчувати, за що я їм дуже вдячний», — розповів Джейк.

Однак ще один важливий інструмент для побудови сім’ї — це любов. Коханою Джейка стала французька модель Жанн Кадье. Вони не афішують свої стосунки, лише зрідка їх вдається зловити об’єктивам папараці. Відносинам пари не заважали ні відстань між Америкою і Європою, ні 16-річна різниця у віці. За деякими даними, Джейк вже познайомив Жанн з мамою.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...