Дружина Вілла Сміта втрачала свідомість на зйомках через «неякісні» наркотики

Дружина голлівудського актора Уілла Сміта Джада Пінкетт-Сміт зізналася, що втрачала свідомість на знімальному майданчику фільму «Божевільний професор» в 1996 році через «неякісну» партію екстазі.

В епізоді програми Red Table Talk, опублікованого в Facebook-акаунті шоу, актриса розповіла про те, що вже багато років страждає від алкогольної та наркотичної залежності.

Пінкетт-Сміт зізналася, що почала вживати алкоголь ще в підлітковому віці, а коли ефект став недостатній, стала змішувати його з наркотичними речовинами.

«У школі я дуже багато і сильно пила, а коли я вибралася сюди, я почала робити коктейлі. Екстазі, алкоголь, трава — все це. Я не думала, що займаюся чимось, що викликає звикання. Але я змішувала ці три разом. Це був мій коктейль», — розповіла Пінкетт-Сміт.

Усвідомити всю серйозність ситуації їй допоміг випадок, що ледь не коштував кар’єри. «У мене був один інцидент, який відкрив мені очі. Був випадок на зйомках «Чокнутого професора». Я відключилася. У гримерці вагончику. Я відключилася. Пішла на роботу під кайфом. Це була неякісна партія екстазі», — згадала актриса.

За її словами, це стало своєрідним дзвіночком, що вона досягла дна. Актриса зізналася, що з тих пір не вживала ніяких заборонених речовин.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...