Дональд Трамп на межі розлучення з дружиною після програшу на виборах

Західні ЗМІ повідомляють, що 50-річна Меланія Трамп дуже чекала моменту, коли її чоловік складе з себе президентські повноваження.

Справа в тому, що вона давно має намір подати на розлучення, але не могла собі цього дозволити, поки Дональд Трамп був при владі.

«Меланія рахує кожну хвилину, коли він покине свій пост і вона зможе розлучитися. Якщо Меланія спробує принизити його і піде, поки він на своєму президентському посту, він знайде спосіб покарати її», — цитує DailyMail слова колишньої співробітниці Білого дому Омаросі Маніголт-Ньюман.

Екс-помічниця першої леді США Стефані Волкофф також зізналася, що між Меланією і Дональдом був укладений «ділової шлюб». У Білому домі вони навіть жили в різних кімнатах. Та й дружина президента перебралася до нього тільки через півроку після того, як він зайняв президентське крісло. Офіційною причиною було навчання їх сина Беррона.

Після розлучення батьків половина спільно нажитого майна, відповідно до шлюбного контракту, відійде їх 14-річного сина. Крім того, джерела в західних ЗМІ повідомили, що, швидше за все, в контракті було і ще одна умова. Меланія не зможе писати книги або давати критичні інтерв’ю, які будуть пов’язані з життям екс-президента Америки. Аналогічна угода підписувала і минула дружина Дональда Марла Мейплз.

При цьому на публіці Меланія Трамп завжди стверджувала, що у неї прекрасні відносини з чоловіком, який старший за неї на 24 роки. Дональд Трамп також запевняв, що ніколи не лається з дружиною. Разом подружжя прожило 15 років.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...