Домінік Уест на межі розлучення з дружиною через почуття до Лілі Джеймс

Друзі Кетрін Фіцджеральд, дружини Домініка Уеста, розповіли про наслідки його роману з Лілі Джеймс.

Нагадаємо, місяць тому папараці підловили Домініка і Лілі в ресторані, коли вони були на зйомках у Римі. Після цього одружений актор демонстративно вийшов перед пресою зі своєю законною дружиною, поцілував її і заявив, що у них міцний і щасливий шлюб. Здавалося, що галас вляглася, а зради з боку Домініка все ж не було.

Але тепер друзі Кетрін повідомляють, що вона має намір розлучитися з Домініком, оскільки виявилося, що у нього є почуття до Лілі.

«Кетрін розповіла свої близьким, що Домінік зізнався їй у почуттях до Лілі. Спочатку здавалося, що це скороминуща історія, але тепер видно, каже Кетрін, що все більш серйозно. Природно, вона відчуває себе розчавленою. Вона каже, що їх з Домініком шлюбу прийшов кінець і шляху назад немає», — цитує слова джерела The Sun.

Раніше інсайдер розповідав, що Лілі «була в жаху», коли побачила в пресі скандальні фотографії з Домініком. А сама Джеймс в свіжому інтерв’ю Harper’s Bazaar, кажучи про особисте життя, зазначила, що «часто піддається поривам і робить помилки». «Мені здається, краще кинутися у вир з головою і наробити помилок з відкритим серцем», — сказала актриса.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...