Девід Харбор з «Дуже дивних справ» і Олівія Колман з «Корони» з’являться в «Сімпсонах»

Серіал «Сімпсони» розповідає про родину з п’яти осіб — і тисячі інших персонажів. Більшість персонажів всі сезони озвучуються однієї і тієї ж групою акторів, незмінною протягом більше 30 років.

Але також серіал відомий і безліччю запрошених для озвучування зірок. Мультсеріал навіть потрапив до Книги рекордів Гіннесса як анімаційний проект з найбільшим числом запрошених знаменитостей. Деякі, такі як Пол Маккартні і Марк Хемілл, озвучують самих себе. Інші ж віддають свої голоси жителям міста Спрінгфілд. Келсі Греммер (Другорядний Боб) і Енн Хетеуей (принцеса Пенелопа) навіть були удостоєні премії «Еммі» за свої роботи в серіалі «Сімпсони».

Під час Comic-Con шоураннер Ел Джин повідомив про акторів, які візьмуть участь в роботі над 32 сезоном. У список потрапили зірка серіалу «Корона», володарка «Оскара» Олівія Колман, виконавець ролі шерифа в «Дуже дивні справи» Девід Харбор, комік Ганнібал Бересс, зірка мюзиклів Бен Платт, а також сер Майкл Пейлін з «Монті Пайтон».

Хоч шанувальники серіалу нарікають його творцям на те, що він перестав бути таким гостросоціальним, яким був в свої золоті роки, він продовжує бути важливою частиною американської культури. І право надати свій голос персонажу «Сімпсонів» — це такий же знак відмінності, як обряд посвячення в лицарі або надання права вести суботнє нічне шоу. Запрошення актора в серіал показує його значимість в поп-культурі. А значить, і в наступних сезонах серіал буде запрошувати зірок для озвучування.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...