Дантес розповів про флірт з дівчатами і сімейне життя з Дорофєєвою

Володимир Дантес зізнався, що Надя Дорофєєва старша за нього «мізками» років на 10.

Володимир Дантес — співак, телеведучий і блогер, але часто його називають в пресі «чоловіком солістки групи «Время и Стекло» Надії Дорофєєвої». Про те, як часто готує вдома вечерю, і коли планує поповнення з дружиною, він розповів в програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», пише viva.ua.

Випускник талант-шоу Володимир Дантес став відомий як учасник дуету «Дантес & Олійник». Коли група розпалася, Дантес пішов у сольне плавання. Зараз співак одружений і, коли має вільний вечір, готує сімейну вечерю.

«Я за фемінізм. По-перше, я вчився цьому останні 3 роки, я це про їжу. По-друге, я готував з дитинства, Наді дуже подобається, як я готую. І ввечері зараз у мене вільного часу більше, ніж у Наді. Тому, чому я повинен упиратися рогом і говорити типу — ось ти тяжко працювала все, припустимо, концерт в Палаці Спорту, давай зараз ми приїдемо додому, приготуй поїсти», — ділиться Дантес.

Але в родині бувають і свої кризи, але, за словами Дантеса, це йде подружжю на користь.

«Ми ідеальна сім’я, тому що ми сваримося. Я був дурнем, який міг ляпнути неправильні речі, повестися неправильно, якісь флірти. Не в тому плані, що я хотів з кимось познайомитися і провести вечір. Ні, чисто це було на автоматі, з серії я артист. І найголовніше, що я міг це робити при Наді. І Надя говорила: «Ти кінчений? Може, головою подумаєш?». При тому, що вона в свої 21 на той момент була мізками старше мене років на 10, напевно», — каже співак.

Пара одружена вже 4 роки і всіх їхніх шанувальників мучить питання: коли співаки стануть батьками:

«У нас в графіку поки не заплановано, ми календарі не звіряли. Тому ми не паримося з цього приводу. Я не хочу вчиняти з дитиною, як багато батьків-артисти з дітьми. А хто з нашою дитиною буде сидіти? Мама, бабуся?»,- розповів Дантес.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...