Daily Mail: Меган Маркл викрили в плагіаті

Користувачі мережі ополчилися на герцогиню Сассекську Меган Маркл, після того як вона розкритикувала соціальні мережі, порівнявши тих, хто в них сидить, з наркозалежними. Про це повідомляє видання Daily Mail.

39-річну Маркл, яка виступила 13 жовтня в онлайн-конференції The FORTUNE Most Powerful Women Next Gen Summit, викрили в плагіаті. Герцогиня стверджувала, що для неї користувачі соцмереж порівнянні з наркозалежними. «Алгоритми [соцмереж] якимось чином породжують одержимість. Думаю, це дуже нездорове явище, — заявила вона. — У світі існує досить мало речей, при використанні яких людини називають user. Так звуть залежних від наркотиків і тих, хто користується соцмережами».

Користувачі Twitter помітили, що її висловлювання на тему залежності від соціальних мереж повністю повторювали ідею документального фільму «Соціальна дилема» від Netflix. «Да !! Ось повна цитата. «Існує тільки дві індустрії, які називають своїх клієнтів users: заборонені наркотики і програмне забезпечення», — обурювалися коментатори.

Крім того, Маркл стверджувала, що довгий час не користувалася соцмережами і видалила всі особисті акаунти заради свого ж блага. При цьому вона обмовилася, що управлінням запущеного офіційного акаунту її сім’ї займалася ціла команда фахівців, а не вона сама.

«Боже, Меган заплатили, щоб вона виступила на конференції і висловила ідею» Соціальної дилеми »про те, що користувачі соцмереж схожі на наркозалежних, і при цьому вона каже, що не користувалася соцмережами вже чотири роки? А блог The Tig? А сторінка Sussex Royal в Instagram? Twitter? Брехуха», — зауважила користувачці під ніком @ superscuba83.

«Меган так невимушено стала копіювати чужі ідеї, що це викликає тільки сміх», — коментували одні. «Хтось очевидно недавно подивився «Соціальну дилему», — глумилися інші.

Раніше повідомлялося, що багатьох фанатів Маркл обурила вартість глядацького квитка на онлайн-конференцію з її участю. Люди поскаржилися, що 1750 доларів — занадто багато. Крім того, їх розгнівали теми, які обговорювалися на заході.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...