Бред Пітт отримав номінацію Еммі за роль доктора Фаучі в шоу «Суботнього вечора в прямому ефірі»

Актор здобув номінацію Еммі як актор в гостьовому серіалі за те, що зіграв Фаучі в шоу роль, яка відбулася після того, як Фаучі виступив із пропозицією публічного кастингу.


Пітт номінований разом з Люком Кірбі («Чудова пані Мейзел»), покійним Фредом Віллардом («Сучасна родина»), Девом Пател («Сучасна любов»), Адамом Драйвером («SNL») та Едді Мерфі («SNL») ).

Пітт з’явився як Фаучі в квітневому епізоді серії ескізів NBC, який останні три епізоди сезону випускався дистанційно через пандемію коронавірусу.

Раніше в цьому місяці 79-річного Фаучі в «Новому дні» Алісін Камерота з CNN запитав, кого він хотів би зіграти в «Live Saturday Saturday», на що Фаучі відповів: «Бред Пітт, звичайно».

Пізніше він висловив дяку за зображення Пітта під час виступу по TV «Un Nuevo Dia».

«Я думаю, що він зробив чудово», — сказав він. «Я маю на увазі, я великий шанувальник Бреда Пітта, і саме тому, коли люди запитують мене, хто б я хотів зіграти мене, я згадую Бреда Пітта, тому що він один з моїх улюблених акторів. Я думаю, що він зробив чудову роботу».

З’явившись як Фаучі, Пітт коротко показав персонажа, щоб передати повідомлення лікарям із реального життя та імунологам та іншим медичним працівникам, які керували країною в боротьбі з пандемією.

«І справжньому доктору Фацчі, дякую за ваш спокій і чіткість у цей неспокійний час», — сказав Пітт. «І дякую медичним працівникам, які першими реагували на виклики та їхнім родинам за те, що вони перебувають на передовій».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...