Брат Меган Маркл розкрив сумні подробиці її стосунків з батьком

Зведений брат Меган Маркл, Томас Маркл-молодший, дав інтерв’ю Sunday People, в якому розповів про те, що думає їх батько про відносини з дочкою.


Томас зазначив, що спілкується з батьком кожен день, і той вже «не сподівається на примирення ні з Меган, ні з Гаррі». Він не довіряє їй і просто знати її не хоче через всю цю брехню і маніпуляції. Нещодавно він відзначав 76-річчя і так і не дочекався поздоровлень від Меган, — сказав брат герцогині.

Але Томас-старший, який в даний час живе в Росаріто, Мексика, все ще відчайдушно намагається побудувати стосунки зі своїм 14-місячним онуком Арчі.

Він буде боротися до кінця і шукати шляхи, щоб зустрітися з Арчі. Він би дуже хотів обійняти малюка, — сказав Маркл-молодший.

А Меган між тим продовжує судовий розгляд з британськими таблоїдами, що опублікували фрагмент її листи батькові. При цьому перше слухання у справі Меган програла і недавно погодилася виплатити опонентові понад 87 тисяч доларів в якості судової витрати. Зараз Меган готується до нового слухання у справі проти газети і буде боротися за збереження анонімності її друзів, які дали свідчення на її захист.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Loading...