АМС закриє «Ходячих мерців» після 11 сезону і запустить спін-офф про Деріла і Керол

Телеканал AMC офіційно анонсував, що серіал «Ходячі мерці» буде закритий після закінчення одинадцятого сезону.

Втім, фінал відбудеться ще нескоро, адже заключний сезон буде складатися не з традиційних шістнадцяти серій, а з двадцяти чотирьох, які будуть виходити до 2022 року.

Разом з тим AMC повідомив, що в розробку запущено черговий спін-офф «Ходячих мерців», в центрі якого виявляться Керол і Деріл. Як і у флагманському шоу, ці ролі виконають Мелісса МакБрайд і Норман Рідус відповідно. Згідно з наявними даними, прем’єра нового серіалу запланована на 2023 рік.

Відзначимо, що на даний момент «Ходячі мерці» як і раніше перебувають на десятому сезоні, оскільки через пандемію коронавірусу він недорахувався заключного епізоду — серія під назвою «Вірна загибель» вийде в ефір 4 жовтня. Більш того, в липні творці оголосили, що до десятого сезону будуть додані шість додаткових епізодів.

Нагадаємо, що в основу «Ходячих мерців» ліг однойменний цикл коміксів, що оповідає про групу людей, які пережили зомбі-апокаліпсис. Серіал дебютував ще в 2010 році. На хвилі його популярності були запущені спін-оффи «Бійтеся ходячих мерців» і «Ходячі мерці: Світ за межами». Разом з тим AMC планує зняти трилогію з повнометражних фільмів, присвячену Ріку Граймс у виконанні Ендрю Лінкольна.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...