Американський журнал опублікував особистий лист королеви Єлизавети до Меган Маркл

Видання Vanity Fair опублікувало лист, яке королева Єлизавета написала Меган Маркл, коли герцогиня була вагітна Арчі і продовжувала працювати.

За однією з версій, спочатку Меган хотіла покинути Лондон через те, що до неї нібито погано ставляться в британській королівській сім’ї. Меган примудрилася посваритися майже з усіма членами сім’ї і постійно відчувала тиск з боку.

Найбільше Маркл ображало те, що члени сімейства не намагалися захистити її від нападок преси, ігноруючи цькування, яку герцогині влаштували в ЗМІ. З чуток, Меган навіть висунула звинувачення проти королеви Єлизавети, так далеко зайшов конфлікт.

Однак опублікований лист королеви Єлизавети доводить, що насправді королівська сім’я належала до Меган як мінімум з повагою. Лист було написано відразу після того, як Меган і Гаррі повернулися зі свого туру в Тунісі. На той момент Меган чекала дитину, але все одно виконувала свої обов’язки.

Єлизавета, яка зазвичай скупа на слова похвали, вирішила підтримати Маркл і в листі висловила своє захоплення тим, як стійко тримається герцогиня і продовжує працювати, будучи вагітною.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...