Актриса Ольга Куриленко не змогла потрапити до лікарні з новим вірусом

Інфікована коронавірусом голлівудська актриса Ольга Куриленко розповіла про неможливість своєї госпіталізації через переповненість лікарень Лондона.

Про це стало відомо з опублікованого поста артистки в Instagram.

«Спасибі всім за підтримку і за теплі слова … Чому я не в лікарні? Тому що вони переповнені … Мені сказали, що, якщо стане гірше, дзвонити знову в «швидку», — написала Куриленко.

Вона також додала, що температура, яка досягала у неї 39 градусів, а до цього трималася в проміжку 38-38,5, помітно зменшилася. Актриса зазначила, що вона не знає, де могла заразитися інфекцією нового типу, проте висловила припущення, що це могла бути будь-яка поверхня, будь-то ручка дверей будинку або таксі.

16 березня 40-річна виконавиця ролі дівчини Джеймса Бонда заявила про позитивний тест на COVID-19. Куриленко закликала передплатників серйозно стежити за здоров’ям і не ставитися легковажно до епідеміологічну обстановку. Користувачі соціальних мереж залишили безліч коментарів зі словами співчуття і співпереживання.

Актриса народилася в Бердянську. Вона стала відома широкій аудиторії після участі у фільмах «Квант милосердя», «Кімната бажань», «Агент Джонні Інгліш 3.0», «Кур’єр», «Людина, яка убила Дон Кіхота» і «Сім психопатів».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...