Колишні подружки заступилися за Джонні Деппа у суперечці з Емберд Херд

Колишні подружки заступилися за Джонні Деппа у суперечці з Емберд Херд

Екс-наречена Джонні Деппа, голлівудська актриса Вайнона Райдер зробила офіційну заяву на підтримку колишнього бойфренда.

Вона назвала чоловіка люблячим і турботливим. Зірка підкреслила, що її наречений ніколи не поводився грубо ні по відношенню до неї, ні по відношенню до будь-кому іншому, повідомляє The Blast.

Зірка “Дуже дивних справ” вважає, що Джонні несправедливо звинувачують в жорстокому ставленні до екс-дружини – актриси Ембер Херд. На шлюборозлучному процесі Херд заявила, що Депп піднімав на неї руку. У свою чергу, зірка “Піратів Карибського моря” звинуватив колишню дружину в наклепі. Тепер уже Депп вимагає з Херд компенсацію в 50 млн доларів і стверджує, що жертвою насильства в шлюбі був він.

Французька актриса Ванесса Параді, яка 16 років була цивільною дружиною “капітана Джека Горобця”, також неодноразово розповідала в інтерв’ю, що не може повірити Херд.

Лише супермодель Кейт Мосс, яка зустрічалася з Деппом в кінці 90-х, зберігає загадкове мовчання. Можливо, тусовщиця знає Джонні зовсім з іншого боку, адже одного разу його навіть заарештували за те, що він розніс номер манекенниці в готелі.

Поділитись