10 сезон «Ходячих мерців» продовжиться в жовтні і закінчиться в 2021 році

Продюсерам і сценаристам явно довелося наполегливо попрацювати, щоб перекроїти колишні плани і розробити новий ефірний графік.

Телеканал AMC анонсував, що серіал «Ходячі мерці» не зможе повноцінно повернутися в ефір в жовтні через збої у виробництві в зв’язку з пандемією коронавірусу. Нагадаємо, що десятий сезон шоу недорахувався заключного епізоду, який повинен був вийти ще 12 квітня. Стало відомо, що прем’єра фіналу відбудеться 4 жовтня, після чого серіал знову піде на перерву.

Більш того, формально прем’єра одинадцятого сезону відкладена на цілий рік. Замість цього творці «Ходячих мерців» вирішили дозняти додаткові шість епізодів до десятого сезону. Таким чином, поточний сезон стане найтривалішим в історії шоу — в цілому він складе двадцять дві серії. Як результат, одинадцятий сезон «Ходячих мерців» стартує тільки восени 2021 року — але це якщо в справу знову не втрутиться COVID-19.

Разом з тим стало відомо, що шостий сезон спін-офф «Бійтеся ходячих мерців» почне виходити 11 жовтня, тоді як 4 жовтня в ефір вийде дебютна серія ще одного спін-офф — «Ходячі мерці: Світ за межами».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...