Драматичні протистояння 10 туру Першої ліги: повітряні тривоги та запеклі матчі

Матч «Кременя» і «Металурга» був перенесений через повітряну тривогу, а інші ігри 10 туру Першої ліги принесли неймовірні емоції та зміни в турнірній таблиці.

Огляд 10 туру Першої ліги розпочнемо з матчів групи Б.3 жовтня аутсайдери чемпіонату ФК «Кремінь» і МФК «Металург» повинні були зіграти між собою. Кременчуцька команда була господарем поля, а матч мав відбутися на стадіоні «Машинобудівників». Важливо зазначити, що напередодні поєдинку у «Металурзі» змінився головний тренер — команду очолив Ілля Близнюк. Проте через затяжну повітряну тривогу гру перенесли. Нову дату матчу оголосять пізніше.

У наступному турі, 9 жовтня, «Кремінь» зустрінеться з харківським «Металістом 1925», а «Металург» 8 жовтня зіграє з «Вікторією».

Цього ж дня відбулося протистояння між «Металістом 1925» і ФСК «Маріуполь», командами, що займають середину турнірної таблиці. З перших хвилин харків’яни активно тиснули на суперників, однак удари Литвиненка не призвели до результату. На 27-й хвилині матч перервала повітряна тривога, а після поновлення гри «Металіст 1925» продовжив створювати небезпечні моменти. Нарешті, на 41-й хвилині Моура відкрив рахунок, забивши у ворота Караващенка — 1:0. Після перерви азовці зуміли вирівняти ситуацію: контратака, розіграна Демченком і Байдалом, завершилася голом Пентелейчука на 53-й хвилині. Харківський клуб намагався повернути перевагу, однак так і не зумів. Це вже втретє за сезон «Металіст 1925» втрачає перемогу, ведучи в рахунку, тоді як «Маріуполь» здобуває важливу перевагу в очних зустрічах, що матиме значення при рівності очок.

Голи: Моура, 41 – Пентелейчук, 53.

Нагадаємо, у п’ятницю, 4 жовтня, на стадіоні «Діназ» зійшлися команди «Вікторія» (Суми) і «Діназ» (Вишгород). Протягом двох таймів глядачі не побачили жодного голу, хоча на 74-й хвилині був небезпечний момент, проте удар виявився невлучним. Нульовий результат цього поєдинку закономірний, адже гра була в цілому обережною і без надмірної видовищності.

Вікторія (Суми) – Діназ (Вишгород) – 0:0.

На даний момент «Діназ» займає 7-е місце в чемпіонаті, а «Вікторія» залишається серед лідерів турнірної таблиці.

У суботу, 5 жовтня, на футбольному полі зустрілися «ЮСКА» і «Кудрівка». Господарями поля були підопічні Чирикала. Матч розпочався з жвавої боротьби, і вже на 7-й хвилині “Кудрівка” відзначилася першим голом. Сторчоус віддав гольову передачу на Коркішка, і той влучив у дальній верхній кут, встановивши рахунок 0:2. На 26-й хвилині Казаков скоротив відставання — 1:2, проте через три хвилини Федоров сфолив, і арбітр призначив пенальті, який реалізував Коркішко — 1:3. Після перерви «ЮСКА» вдалося знову скоротити відставання — Синьогуб зробив рахунок 2:3. Незабаром арбітр призначив другий пенальті, який вдало реалізував Венді — 3:3. Перемогу для «Кудрівки» приніс гол Лєгостаєва на 74-й хвилині.

Голи: Казаков, 26, Синьогуб, 54, Венді, 64 (пен.) – Сторчоус, 7, Коркішко, 18, 30 (пен.), Лєгостаєв, 74.

Після цієї перемоги «Кудрівка» посідає третє місце в турнірній таблиці з 13 очками, а її найближчим переслідувачем залишається «ЮСКА».

Матеріал підготовлено за інформацією ФК: «Металіст 1925», «Діназ», «Кремінь», «Металург», «ЮСКА», «Кудрівка», «Вікторія», «Маріуполь», а також за даними ПФЛ.