Житель Франції виграв 160 мільйонів євро у загальноєвропейській лотереї

Житель Франції виграв 160 мільйонів євро у загальноєвропейській лотереї

Головний приз чергового тиражу європейської лотереї EuroMillions у розмірі €160 млн був розіграний цієї п’ятниці і дістався жителю Франції.

Про це повідомила в суботу газета Le Parisien. Як уточнює видання, це сьомий найбільший виграш за історію цієї лотереї у Франції. Найбільший куш у країні зірвав 15 жовтня 2020 року житель Французької Полінезії, якому щасливий квиток приніс 220 млн. євро.

Особа щасливчика не розголошується, відомо лише, що виграшний квиток купили в департаменті Па-де-Кале на півночі республіки. Деякі переможці, які вигравали понад 1 млн євро, зізналися газеті, що не повідомляли про виграш родичам, особливо дітям, побоюючись, наприклад, що після їх обговорень з однолітками інформація може дійти до зловмисників, які захочуть їх викрасти заради викупу.

Наразі невідомо, чи заявив переможець права на приз – на це він має 60 днів. Після закінчення цього терміну понад €10 млн повертаються в обіг лотереї. Найменші суми, згідно із законом від 2019 року, мають бути звернені до доходу держави. У 2020 році французька скарбниця таким чином поповнилася на €70 млн, а у 2021 році – на €150 млн.

Поділитись