Журналістка Овсяннікова з Першого каналу РФ назвала себе українкою

Колишній редактор Першого каналу Марина Овсяннікова, яка в березні з’явилася у прямому ефірі з плакатом проти війни, назвала себе українкою.

Про це журналістка написала у соцмережах.

«Я не хороша росіянка, я українка. На знак підтримки України маю намір змінити прізвище Овсяннікова на своє рідне прізвище Ткачук», — написала вона.

Крім того, журналістка подякувала президентові Франції Еммануелю Макрону, президенту України Володимиру Зеленському та деяким американським політикам за те, що перебуває на волі. Овсяннікова також спробувала переконати, що не вимагає зняття санкцій із Росії і не співпрацює з ФСБ. Крім того, за словами журналістки, що залишила Росію, після інциденту з нею новини на Першому каналі йдуть з невеликою затримкою.

Овсяннікова додала, що сама ніколи не писала «пропагандистських текстів». 14 березня Овсяннікова увірвалася до студії Першого каналу під час зйомки з плакатом проти війни Росії в Україні.

Останкінський суд Москви оштрафував її на 30 тис. руб. за статтею про організацію публічного заходу без заздалегідь поданого повідомлення. Також їй загрожує штраф до 50 тис. руб. за громадські дії, створені задля дискредитацію використання Збройних Сил РФ.

Пізніше Овсяннікова влаштувалася працювати в німецьке видання Die Welt. Раніше міністр культури України Олександр Ткаченко запропонував заборонити в’їзд у країну Овсянніковій.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,