Жінку в Уганді насильно видали заміж і примусили народити 44 дитини

Жінку в Уганді насильно видали заміж і примусили народити 44 дитини

Спочатку здається, що це архівні кадри з Африки якихось зовсім диких, колоніальних часів.

Мешканці Уганди на ім’я Маріам Набатанзі – 39 років. У віці 13 років її насильно віддали заміж. З тих пір жінка майже щороку народжувала. В основному були двійні. Тому і дітей у неї багато. Аж 44.

Але відбувається все на наших очах сьогодні. Історія Маріам і тисяч схожих на неї жінок з сільських районів Африки розказана в новому документальному фільмі телеканалу RT.

І історія ця для Африки до жаху банальна. Колись батьки, жебраки селяни, продали власну дочку на базарі в дружини заможного одноплемінникові. Сама 13-річна Маріам в день «весілля-продажу» і не підозрювала, що стала предметом угоди. Зате її батько і мати добре заробили. З їх точки зору. Юну дівчину можна обміняти на півдюжини курей. Або на корову, нехай і худу. Хоч якесь порятунок від голоду.

Багатий (за мірками Уганди села) чоловік Маріам був набагато старший за неї. Часто бив її і примушував до сексу. І в підсумку за чверть століття вона народила йому майже роту маленьких угандійців.

Як ви розумієте, засобами контрацепції та запобігання жителі африканських сіл себе не обтяжують. Маріам пощастило: венеричних захворювань у неї немає, але взагалі 6,4% угандійців хворі на СНІД. І це тільки офіційні дані. А насправді, можливо, ще більше …

– Мене ніколи не любили, я розчарувалася в чоловіках, – говорить Маріам, згадуючи своє життя.

Через непосильної роботи жінка давно втратила колишньої краси. Тому чоловік недавно її кинув і взяв за дружину молоду – як колись Маріам. Що чекає його нову пасію – ясно.

А що чекає всю Уганду? За переписом 2014 року, в країні проживало 34,6 млн. Осіб. Зараз, за ​​дуже приблизними оцінками, – вже 43 млн.

Маріам з її 44 дітьми – випадок, звичайно, незвичайний. В середньому на одну жінку тут доводиться «всього» 6,7 дітонароджень.

Поділитись