Японія може ввести секретні патенти на проекти в області нацбезпеки

Японія може ввести секретні патенти на проекти в області нацбезпеки

В Японії можуть ввести систему секретних патентів на розробки.

Як розповів заступник генерального секретаря кабміну країни Сейдзі Кіхара, нова міра, зокрема, торкнеться проекти, пов’язані із забезпеченням національної безпеки.

Ми маємо намір виробити конкретні заходи щодо забезпечення економічної безпеки, включаючи перегляд нинішньої системи розкриття патентів, – зазначив Кіхара на прес-конференції.

Про необхідність посилити контроль за витоками новітніх технологічних розробок за кордон також раніше повідомляв і прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда. У зв’язку з цим зазначалося, що в країні можуть зобов’язати дослідників повідомляти про отримання ними іноземних грантів у випадках, коли вони вже фінансуються державою. На думку влади, це допоможе запобігти спробам Китаю скористатися японським науковим потенціалом.

Раніше повідомлялося, що Комісія з міжнародної торгівлі США заборонила компаніям Altria і Philipp Morris продавати свою продукцію для нагріву тютюну IQOS. Це пов’язано з позовною заявою головного конкурента цих компаній RJ Reynolds Tobacco, який звинуватив їх у крадіжці технології нагрівання тютюну, створеної Reynolds American і призначеної для Glo і вейпів Vype і Vuse.

Поділитись