Вітчим зниклої в Криму дівчинки зізнався в її вбивстві

Вітчим зниклої в Криму дівчинки зізнався в її вбивстві

Вітчим п’ятирічної дівчинки, яку знайшли мертвою в Криму після декількох днів пошуків, зізнався у вбивстві дитини, повідомила прес-служба СК по Криму.

“У Роздольненському районі Республіки Крим вітчим затриманий за підозрою у вбивстві п’ятирічної падчерки і приховуванні її тіла”, – повідомляється на сайті СК.

За інформацією відомства, в ході допиту вітчим зізнався в скоєнні вбивства дитини. Він вказав конкретну точку, де приховав тіло дівчинки. В ході слідчих дій тіло там і виявили.

За версією слідства, вітчим дівчинки з метою створення собі алібі забрав документи дітей з дитячого саду і спробував виїхати з молодшим сином в сусідню державу, проте йому цього зробити не вдалося. Він повернувся додому і повідомив до правоохоронних органів про зникнення дівчинки.

Тіло дитини було знайдено в п’ятницю закопаним в канаві, особистість дитини визначена. “Дівчинку знайшли, на жаль, неживу, закопану в канаві. Її впізнали”, – повідомив глава Роздольненського району Андрій Захаров.

За інформацією РЕН ТВ, тіло дитини закопали в яру поруч з будинком. Дитина зникла 12 листопада в селі Кропоткіне Роздольненського району. Її вітчим розповів, що залишив дочку вдома і поїхав у справах разом з молодшим сином. Коли чоловік повернувся, дівчинки не було, а двері були відчинені.

За фактом зникнення дитини СК порушив кримінальну справу за статтею “Вбивство малолітньої чи іншої особи, яка завідомо перебуває в безпорадному стані, а так само поєднане з викраденням людини”. Як повідомили слідчі, ніяких слідів злому вони не знайшли. У пошуках дитини були зайняті понад 170 волонтерів і навіть безпілотники.

Поділитись