Винник відмовився відповідати на питання “чий Крим?”

Винник відмовився відповідати на питання “чий Крим?”

Український співак Олег Винник в ефірі телеканалу ICTV поміркував про питання приналежності Криму.

Про це повідомляє «Гордон». Артист відмовився прямо відповідати на питання, кому належить півострів. “Я не буду нічого ділити і говорити, чий Крим. Мені здається, сьогодні взагалі про це говорити не те щоб … Я б сказав, не потрібно”, – вважає він.

За словами Винника, незважаючи на твердження, що Крим є українським, фактично це не так. “Є факт. І ми будемо все кричати, що наш? Чому ж? Ми нічого не вирішуємо”, – зазначив співак та додав, що “за Крим не помер жоден солдат”. “Я не вважаю, що Крим забрали і він дорожче всього іншого – життів, доль наших людей, українців, співвітчизників. Десятки тисяч людей загинули в цій незрозумілій війні, як на мене, яка називається АТО”, – сказав Винник про збройний конфлікт на Донбасі. Разом з тим артист пообіцяв не давати концерти в Росії.

Олег Винник – український співак і композитор, автор пісень українською та російською мовами. За останні роки дав на Україні кілька десятків сольних концертів, які пройшли на великих майданчиках, зокрема на стадіонах в Одесі, Дніпрі, Полтаві, Львові, Івано-Франківську. У 2019-му він переміг в рейтингу «Улюблений співак України» від редакції популярного українського порталу «Хочу», яка назвала його «феноменом української естради».

Поділитись