Вчені попередили про вплив майнингу біткоінів на клімат

Вчені попередили про негативний вплив майнінгу біткоінів на клімат.

За їхніми спостереженнями, для цього процесу необхідно електроенергії більше, ніж використовується «цілими країнами», передає The Guardian.

Видання посилається на Кембриджський індекс споживання електроенергії в біткойів від дослідників Кембриджського університету. Згідно з ним, кількість енергії, що використовується для створення криптовалюта, досягло рівня, еквівалентного річного вуглецевого сліду Аргентини. За словами професора економіки в Університеті Нью-Мексико Бенджаміна Джонса, мова йде про десятки терават електроенергії в рік, які використовуються тільки для Майнінг.

Видання пояснює, що алгоритм видобутку біткоінів ускладнюється в міру збільшення кількості криптовалюта. На даний момент видобуто понад 18,5 мільйонів біткоіни з 21 мільйона можливих, тому для Майнінг потрібне спеціальне комп’ютерне обладнання з високою обчислювальною потужністю і, як наслідок, більше енергії для його роботи.

Видобуток біткоінів — це серйозне питання для урядів і корпорацій, що прагнуть обмежити свій вуглецевий слід. При цьому біткоіни як і раніше залишається провідною криптовалюта. Тому вплив валюти на навколишнє середовище, швидше за все, буде зростати, припускає видання.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...