В Японії у віці 112 років помер найстарший чоловік планети

В Японії помер Тітецу Ватанабе, якій, згідно з офіційними документами, він був найстаршим чоловіком планети.

Японець помер у віці 112 років, і не дожив до чергового дня народження всього 8 днів. Громадянина Японії внесли до Книги рекордів Гіннеса деякий час назад.

За інформацією японського видання Аsahi, чоловік народився в 1907 році, 5 березня. Він є багатодітним батьком і виховав п’ятьох дітей, які подарували йому 12 онуків. У японця залишилися 16 правнуків і 1 праправнук. З молодих років чоловік працював на Тайвані в цукровій компанії. Після закінчення Другої світової війни Ватанабе повернувся в місто Джецу, де він народився. Довгі роки він пропрацював в префектурі, після виходу на пенсію не сидів склавши руки. Японець займався своїм власним городом, а також захоплювався каліграфією — мистецтвом бонсай.

Останні роки журналісти дуже часто навідувалися до Ватанабе і розпитували його про секрети довголіття. Чоловік часто говорив, що добродушно відноситься до всіх людей і завжди посміхається перехожим. Примітно, що всього місяць тому Ватанабе отримав диплом від Книги рекордів Гіннеса як найстаріший у світі чоловік.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,