В Індії ліфт із маленькими дітьми впав із сьомого поверху

В Індії ліфт із маленькими дітьми впав із сьомого поверху

У місті Газіабад, штат Уттар-Прадеш, Індія, ліфт із маленькими дітьми зірвався із сьомого поверху. Про це повідомляє The Times of India.

Житель кондомініуму Арун Бхадана, члени сім’ї якого постраждали внаслідок інциденту, розповів, що ліфт встановили за день до того, що сталося.

«Моя дружина і немовля проводжали моїх племінниць молодше 10 років, тещу і тітку на перший поверх. Вони сіли у ліфт на 10 поверсі. До сьомого поверху він працював нормально, але згодом раптово впав», — розповідає чоловік. Внаслідок падіння деякі члени його сім’ї отримали незначні забиті місця.

Ліфтова кабіна опинилася на третьому поверсі, а потім спустилася і опинилася між першим поверхом та підвалом. Кнопки ліфта не працювали, тому родина Бхадани перебувала під замком протягом 25 хвилин, поки їхні крики про допомогу не почули сусіди. Їм вдалося відкрити двері ліфта, що заклинили, і звільнити постраждалих.

Сім’я подала скаргу до поліції на керуючу компанію вдома. Співробітники компанії, у свою чергу, заявили, що ліфт ще не було передано мешканцям для використання. «Техніки, які займаються ліфтом, пішли на коротку перерву близько шостої години вечора, коли до неї увійшла родина. Ліфт був попередньо налаштований на спуск на третій поверх, а потім у підвал. Мешканці не мали користуватися ліфтом, оскільки він ще не був зданий в експлуатацію», — стверджує співробітник відділу технічного обслуговування будинку.

Раніше повідомлялося, що в США пожежники врятували нареченого та наречену, які в день свого весілля на дві години застрягли в ліфті разом з кількома гостями. Пасажирів евакуювали через стелю ліфта.

Поділитись