У Великобританії згоріла легендарна кіностудія Pinewood

У Великобританії згоріла легендарна кіностудія Pinewood

У 30 км від Лондона в місті Слау в легендарній кіностудії Pinewood сталася пожежа.

Про це у п’ятницю, 19 листопада, повідомляє газета The Sun. За інформацією видання, спалахнули кілька майстерень студійного комплексу. Над будмайданчиком піднялися величезні клуби чорного диму.

На місце прибули фахівці королівської пожежно-рятувальної служби графства Беркшир та лондонської пожежної бригади. Причини та обставини пожежі з’ясовуються.

За повідомленнями місцевих жителів, що їх наводить газета, пролунав дуже сильний вибух, а потім студія спалахнула.

Студія Pinewood Studios була заснована в 1935 році і протягом довгих років була базою для багатьох постановок – від великомасштабних фільмів до телевізійних програм, рекламних записів та поп-роликів. Вона добре відома як будинок для франшиз фільмів про Джеймса Бонда.

У 1984 році павільйон, побудований для фільму про Бонда «Шпигун, який мене любив» (1977), з величезним резервуаром для води, одним із найбільших у Європі, був знищений пожежею. У липні 2006 року сталася ще одна пожежа після закінчення виробництва фільму про агента 007 “Казино Рояль”. Пізніше декорації було знесено та відновлено менш ніж за шість місяців. З того часу у павільйонах знімалися такі фільми, як «Принц Персії: Піски часу» (2010), «Квант милосердя» (2008). Також тут було збудовано ціле рибальське село для картини «Mamma MIA!» (2008).

Поділитись