У Туреччині почали забороняти чоловічим компаніям відпочивати в готелях країни

У Туреччині почали забороняти чоловічим компаніям відпочивати в готелях країни

У Туреччині почали забороняти чоловічим компаніям відпочивати в готелях країни, оскільки місця розміщення створені для інших цілей.

Про це стало відомо від представників турагентств. У Туреччині існує категорія готелів, які принципово не заселяють одиноких чоловіків, подібних готелів в країні достатньо.

«Турки в основному говорять, що їх готелі призначені для сімейного відпочинку і самотнім чоловікам там робити нічого. Мати з дитиною можуть розмістити, як і батька з дитиною», – пояснили в турагентстві.

Генеральний директор туристичної компанії уточнив, що заборона поширюється тільки на певні готелі. Крім того, правило зачіпає компанії одиноких чоловіків. «Коли вас три-п’ять осіб, виникають проблеми. А коли ти один, легко забронювати, такої проблеми немає. З дівчатами такої проблеми немає ніде в світі», – підкреслив він.

Туристка Наталія Лешукова на особистому досвіді зіткнулася з цією проблемою. За її словами, турецький готель відмовлявся розмістити її 18-річного та 9-річного племінників, пославшись на те, що вони не розміщують у себе в номерах одиноких чоловіків. «Співробітникам готелю довелося пояснити, що це діти, а не самотні чоловіки», – уклала жінка.

Раніше повідомлялося, що Туреччина почала передчасно закривати готелі через відтік туристів.

Поділитись