У США затримали жінку, яка майже 20 років безкоштовно літала по світу

У міжнародному аеропорту О’Хара в місті Чикаго, США, затримали 69-річну Мерилін Хартман, яка майже 20 років літала авіарейсами без квитка.

Затримання відбулося через два дні після інтерв’ю, в якому Хартман заявила, що припиняє свої подорожі. Про це пише Insider.

«Вперше вона сіла зайцем в літак в 2002 році і безкоштовно долетіла до Копенгагена. Також їй вдалося проникнути на рейси в Сіетл, Фенікс, Філадельфію, Атланту, Сан-Франциско, Лондон.

За останні 19 років Мерилін Хартман вдалося проникнути на 30 авіарейсів без квитка», — пише видання.

«Я ніколи не сідала в літак сама — мене завжди пропускали. Тобто я проходила через лінію безпеки без посадочного талона.

Я просто слідувала за кимось. Наприклад, хлопець ніс синю сумку, і коли я потрапляла в чергу на огляд, служба безпеки просто пропускала мене. Співробітники думали, що я з тим хлопцем з синьою сумкою», — розповіла Хартман.

У 2014 році жінку вперше заарештували, коли вона летіла з міста Сан-Хосе, штат Каліфорнія, в Лос-Анджелес. Судді попереджали, щоб вона відмовилася від цієї незаконної практики, проте вже через сім місяців Мерилін знову сіла на літак без квитка.

Після першого арешту Мерилін неодноразово затримували. В аеропорту О’Хара її вже знали в обличчя.

У 2019 за Хартман встановили електронне стеження. Жінку визнали недієздатною через її психічних розладів. Сама Мерилін виправдовує свої правопорушення важким дитинством.

Тепер же, як кажуть правоохоронці, жінці може загрожувати реальний термін у в’язниці, оскільки ще один випробувальний їй не дадуть.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...