У США заявили про «міцний альянс із КНДР»

У США заявили про «міцний альянс із КНДР»

Віце-президент США Камала Харріс обмовилася в ході своєї промови і заявила про стратегічне співробітництво Сполучених Штатів та Північної Кореї.

Про це повідомляє Fox News. Як йдеться у повідомленні, інцидент стався під час візиту Камали Харріс до демілітаризованої зони Корейського півострова.

«Сполучені Штати мають дуже важливі взаємини, по суті, альянс з республікою Північна Корея. Міцне та довготривале партнерство», – заявила вона.

Як зазначає телеканал, віце-президент США так і не виправила свою помилку, чи не помітивши, чи проігнорувавши її. Далі вона продовжила говорити вже про Південну Корею.

Агентство нагадує, що високопосадовці США останнім часом часто опиняються в безглуздих ситуаціях. Наприклад, Камала Харріс минулого року зазнала жорсткої критики через свій жест під час переговорів з головою Південної Кореї Мун Чже Іном: відразу після рукостискання вона витерла руку об штанину.

Президент США Джо Байден регулярно припускається помилок у своїй промові і втрачається під час публічних виступів. Він неодноразово називав Камалу Харріс главою США, неправильно вимовляв прізвище президента РФ путіна, плутав Сирію з Лівією, Ірак — з Іраном, а також слова «ескалація» та «вакцинація».

Поділитись