У США школярам-трансгендерам заборонили виступати за команди іншої статі

Влада Техасу прийняли закон, згідно з яким учням державних шкіл у віці до 12 років буде заборонено брати участь в спортивних змаганнях, представляючи команду не того статі, який вказаний в свідоцтві про народження.

Перш за все це стосується міжшкільних спортивних ліг, на керівників яких буде покладена відповідальність за дотримання нового закону.

Таким чином республіканці намагаються захистити насамперед представниць слабкої статі, яких нерідко перемагають хлопчики, які почуваються дівчатками. Законодавці впевнені, що більш сильні і витривалі хлопчики по народженню не повинні змагатися зі справжніми дівчатами на рівних.

— Ми захищаємо наших дочок і внучок, відстоюємо їх право чесно змагатися в спорті. Біологічно чоловіки мають несправедливу перевагу перед дівчатами в спорті, — сказала член Палати представників Валорі Суонсон лобіювала закон.

Демократи вже оголосили закон нападками на трансгендерів, а також заявили про те, що законодавці штату намагаються вирішити проблему, якої насправді не існує, а діти повинні мати повне право на статеве самовизначення, що не піддаючись тиску з боку дорослих.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,