У Сінгапурі створять центр обробки даних на плавучій платформі

Сінгапурський конгломерат Keppel Corporation побудує центр обробки даних на плавучій платформі.

Про це повідомляє газета Nikkei Asian Review.

У Сінгапурі розташовуються центри обробки даних декількох міжнародних компаній, включаючи американського гіганта Facebook. Для подолання географічних обмежень міста-держави в Keppel Corporation вирішили зайнятися розміщенням таких центрів на плавучих платформах.

Keppel Corporation спеціалізується на виробництві морських бурових установок для глибоководного видобутку нафти і газу. Центр обробки даних, який створюється у співпраці з австралійською компанією Toll Group, буде розміщений на платформі, подібної тим, що використовуються для морських бурових установках.

Відзначається, що це рішення також дозволить підвищити енергоефективність створюваного центру. Центри обробки даних споживають величезну кількість електроенергії, необхідної для охолодження серверних комп’ютерів. При розміщенні центру на плавучій платформі для охолодження можна буде використовувати морську воду, що має знизити витрати енергії на 30%.

Видання зазначає, що сама ідея розміщення центрів обробки даних на плавучих платформах не є новою. Компанія Google отримала патент на подібну технологію в 2009 році, проте проект так і не був реалізований.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,