У КНДР розкрили подробиці нових ракетних випробувань

У КНДР розкрили подробиці нових ракетних випробувань

КНДР підтвердила, що успішно провела випробування нової балістичної ракети підводних човнів (БРПЧ).

Тестовий запуск проводився Національною академією оборонних наук. Про це повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

Відзначається, що ракета вирушила з підводного човна «8.24 YOнгун». З неї снаряд запускався і в ході випробувань, які відбулися п’ять років тому.

Новий тип БРПЧ із значним поліпшенням технологій контролю рухливості, включаючи бічну і ковзаючу, внесе великий внесок в розвиток оборонних технологій країни, а також підводних бойових можливостей військово-морського флоту, – йдеться в повідомленні.

Раніше КНДР провела випробування двох балістичних ракет малого радіусу дії. Вони були спрямовані в бік Японського моря. Уряд Японії висловило протест. За словами заступника генсека японського кабміну Есіхіко Ісодзакі, подібні ситуації «становлять загрозу миру та безпеки Японії та всьому регіону».

Дії КНДР також засудили в Південній Кореї. У Сеулі висловили глибокий жаль через те, що сталося. США також відреагували на цей інцидент. Американські військові засудили ці дії, але при цьому повідомили про відсутність загрози для Сполучених Штатів і союзників. Вашингтон закликав Пхеньян утриматися надалі від дестабілізуючих дій.

Поділитись