У Хмельницькому розгорівся новий скандал, пов’язаний із ТЦК

У Хмельницькому розгорівся новий скандал, пов’язаний із ТЦК

Мешканка Хмельницького заявляє, що в ТЦК закатували до смерті її сина Панасюка Андрія.

Вона повідомляє у соцмережах, що військкоми затримали чоловіка у магазині 27 березня. Доставили до ТЦК, де з нього «знущалися, загрожували».

«У Андрія піднявся тиск, його не випускали з приміщення та на прохання надати допомогу, відповіли, що під Авдіївкою допоможуть. Лікарі Хмельницької міської лікарні боролися самовіддано за його життя 2 доби, терміново в ніч із 27 на 28 березня зробили нейрохірургічну операцію. Але, ураження головного мозку виявилися несумісними із життям. Учора ми Андрія поховали», – повідомляє жінка на ім’я Наталія.

І додає, що подала офіційну скаргу до Міноборони.

Згодом Хмельницький обласний ТЦК підтвердив летальний випадок. Повідомляє, що він стався «під час проходження військовозобов’язаних дообстеження у медичній установі».

Повідомляється, що причин для відстрочки Андрій не мав і перебував у розшуку за ухилення від призову.

«Однак під час проходження ВВК у громадянина було виявлено захворювання. З огляду на це він був направлений на дообстеження до медичного закладу. Погіршення стану здоров’я військовозобов’язаного та настання летального результату відбулося вже в медичній установі під час дообстеження», – йдеться у повідомленні.

У ТЦК заперечують, що проігнорували скарги громадянина на стан здоров’я, застосовували до нього фізичний вплив або погрози.

Поділитись