У Дніпрі вчителька вчила дітей ненавидіти росіян і російську мову

Батьки учнів однієї зі шкіл в Дніпрі поскаржилися на вчительку молодших класів через те, що та вчила дітей ненавидіти росіян і російську мову.

Відповідна інформація була опублікована в групі «Освіта Дніпра — соціальна взаємодія, правозахист, обговорення» в Facebook. В даний час пост видалений, скріншот наводить видання strana.ua. Як повідомили батьки, педагог на уроках розповідала, що будь-яка людина, яка не говорить по-українськи — «ворог держави», а всі росіяни за визначенням є «історичними окупантами української землі».

Незважаючи на збір підписів за зміну вчительки, керівництво школи відповіло батькам, що «не бачить криміналу і замінювати її не буде».

«Школа маленька, класи все по одному, в нашому районі школа одна, ми живемо на відшибі, у військовому містечку. Однією нашій мамі учитель пригрозила, що піде на її роботу (жінка працює у військовій частині) та поскаржиться на «її негідну риторику» . Хоча ми ніколи і ніде не виступали проти українського. Ми в патовій ситуації, тепер дитина просить нас говорити з ним українською … Інакше ми вороги», — поскаржилися батьки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...