Twitter заблокував обліковий запис, створений для публікації заяв Трампа

Керівництво сервісу мікроблогів Twitter, заблокувало обліковий запис, в якій передруковувалися заяви колишнього президента США Дональда Трампа.

Як повідомила телекомпанія NBC, дія облікового запису було призупинено через кілька годин після реєстрації.

Рестрикції з боку керівництва компанії Twitter піддався акаунт під назвою DJTDesk (скорочено від Donald J. Trump Desk — робочий стіл Дональда Трампа). В описі до облікового запису вказувалося, що вона була створена для того, щоб копіювати заяви з порталу From the Desk of Donald J. Trump ( «З робочого столу Дональда Трампа»). Він був запущений екс-президентом у вівторок на сайті створеного ним же комітету політичних дій Save America ( «Врятувати Америку»).

Представник соціальної мережі зазначив NBC, що керівництво буде обмежувати діяльність облікових записів, «створених в якості заміни або засоби поширення публікацій, пов’язаних із заблокованими акаунтами».

В останні тижні перебування на посаді президента США Трамп був позбавлений можливості писати в Twitter, Facebook і Instagram. Це відбулося незабаром після того, як 6 січня прихильники республіканця, що був у той час главою американської адміністрації, спробували перешкодити затвердженню в Конгресі США підсумків минулих 3 листопада минулого року президентських виборів. Перемогу на них здобув демократ Джо Байден.

У зв’язку з тим, що сталося демократи ініціювали процедуру імпічменту Трампа. Сенат Конгресу його виправдав.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,