Трамп шукає додаток для створення власної соціальної мережі

Екс-президент США Дональд Трамп веде переговори з представниками маловідомих додатків з метою створення власної соціальної мережі.

Про це повідомив портал Axios з посиланням на джерела. За його даними, Трамп ще не вирішив, з якою саме платформою намір співпрацювати.

«Це може бути будь-яка з декількох компаній, на цьому тижні пройдуть ще зустрічі», — зазначають джерела.

Повідомляється, що одним з додатків, що зацікавили Трампа, стала платформа FreeSpace. Вона з’явилася в магазині додатків App Store і Google Play Store. На даний момент його скачали 20 тис. разів. Представники FreeSpace не відповіли на прохання порталу прокоментувати повідомлення про можливу співпрацю з екс-президентом США.

21 березня представник Трампа Джейсон Міллер повідомив в ефірі телеканалу Fox News, що колишній президент повернеться в соціальні медіа через два або три місяці і буде публікуватися на власній платформі. 22 березня Трамп підтвердив цей намір. Подробиць щодо того, як саме він буде публікувати свої повідомлення, поки не наводяться.

Обліковий запис Трампа в Twitter була заблокована в останні тижні його перебування на посаді президента США. Він також був позбавлений можливості писати в Facebook і Instagram. Це відбулося незабаром після того, як 6 січня прихильники Трампа, що був у той час главою адміністрації США, спробували перешкодити затвердженню в американському Конгресі підсумків минулих 3 листопада минулого року президентських виборів. Перемогу на них здобув демократ Джо Байден. У зв’язку з тим, що сталося демократи ініціювали процедуру імпічменту Трампа. Сенат Конгресу США його виправдав.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...