Трамп і Маск розкритикували ідею «податку для мільярдерів» у США

Колишній американський президент Дональд Трамп та бізнесмен Ілон Маск висловилися проти ідеї Демократичної партії США запровадити в країні податок на мільярдерів.

На їхню думку, реалізація ініціативи матиме негативні наслідки для країни та не вирішить проблему погашення держборгу.

Яка країна буде основним бенефіціаром «податку на мільярдерів» чи податку багатством? Куди переїдуть багаті люди та компанії, залишивши Сполучені Штати у стані безпорадності? — запитав Трамп у Twitter.

Він також додав, що країни із «мудрим керівництвом заінтриговані тим, що ці радикально ліві маніяки роблять у конгресі». Слова екс-президента опублікувала його представник Ліз Харрінгтон.

Маск, у свою чергу, нагадав, що держборг США становить близько $28,9 трлн. Обкладення податком всіх мільярдерів лише частково покриє цю суму, а решта її буде погашатися рахунок інших, менш заможних платників податків. Він наголосив, що витрати є основною проблемою для США.

Пропозицію про податок на мільярдерів висловив сенатор від штату Орегон Рон Уайден. За його задумом, найбагатші люди в США зобов’язані щорічно сплачувати податок у 23,8% з приросту вартості акцій і облігацій, що торгуються. Це дозволить профінансувати соціальну програму адміністрації президента Джо Байдена.

Раніше повідомлялося, що Маск став найбагатшою людиною у світі за всю історію підрахунків Forbes. На тлі зростання акцій компанії Tesla його статки збільшилися до $270 млрд.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,