Стала відома вартість електромобіля Polestar – головного конкурента Tesla Model

Стала відома вартість електромобіля Polestar – головного конкурента Tesla Model

Бренд Polestar, що належить Volvo (а якщо дивитися глобально, то китайській Geely), нарешті остаточно визначився з вартістю свого електромобіля, який стане головним конкурентом конкурента Tesla Model 3 в Європі.

Замовлення на новинку можна оформити вже зараз, виробництво стартує на початку наступного року, ну а поставки перших авто повинні відбутися в червні. Якщо говорити про ціни, то найбільше пощастило норвежцям – у них за Polestar 2 просять еквівалент 47 тисяч євро. Вартість авто в Великобританії – 56 тисяч євро, в Німеччині – 58 тисяч євро, в Бельгії і Нідерландах – по 60 тисяч євро. Ну а найбільше, за іронією долі, за Plestar 2 платитимуть шведи – еквівалент 61 тисячі євро.

З одного боку, ціни чималі, з іншого, вони включають ПДВ і три роки сервісного обслуговування на всіх територіях продажу автомобіля. Більш того, ціни вказані за повнопривідну конфігурацію моделі. Знову ж таки, якщо порівнювати з Tesla Model 3, то ціни різняться не так вже й сильно. Наприклад, в Німеччині повнопривідна версія Tesla Model 3 коштує від 51 тисяч євро, а в Нідерландах – 59 тисяч євро.

Характеристики цих моделей теж схожі. Polestar 2 оснащений акумуляторною батареєю ємністю 78 кВт/год, а потужність електродвигуна становить 300 кВт. Для порівняння, потужність електромоторів Tesla Model 3 – 311 кВт. Автономність цих автомобілів теж буде перебувати приблизно на одному рівні.

Поділитись