Стала відома причина масового вбивства в Житомирській області

Стала відома причина масового вбивства в Житомирській області

Причинами масового вбивства в Житомирській області стали розбіжності через війну на Донбасі. Про це повідомляють «Новини Донбасу».


Вбивство сталося в селі Новоселиця у приватних ставків. 58-річний чоловік, який орендував ділянку у ставків, застрелив сімох осіб на ґрунті раптової неприязні. Жертвами стрілянини стали друзі чоловіки, які приїхали до нього на риболовлю. Серед них були жителі Києва та колишні бійці ВСУ, які брали участь в бойових діях на Донбасі.

Близько першої години ночі після розпиття спиртних напоїв між господарем і гостями виник конфлікт, в результаті якого він почав розстрілювати товаришів з гладкоствольної мисливської рушниці марки «ІЖ».

Один з гостей, почувши постріли, втік до сусіднього селища і викликав поліцію.
Дружина стрілка розповіла, що причиною конфлікту стала суперечка через війну на Донбасі.

«Затриманий – мій чоловік. Все це відбулося на березі ставка. Там, де випивається горілка – завжди конфлікт. Мій чоловік – людина запальна. Він уже визнав свою провину. Що стало причиною конфлікту? Чоловік встиг мені сказати, що конфлікт розгорівся через слова його друзів про те, що вони воювали, а він своїх дітей не пустив в армію», – розповіла вона.

Порушено кримінальну справу за статтею про вбивство двох і більше осіб, підозрюваному загрожує від 15 років до довічного позбавлення волі.

Поділитись