Ремонт, транспортний засіб, здоров’я: на що витратити приз від «Прайзмі»

Ремонт, транспортний засіб, здоров’я: на що витратити приз від «Прайзмі»

Люди зі скромними доходами зосереджені на вирішенні простих завдань. Вони важко заробляють гроші й витрачають їх на базові потреби. Як вирватися з цього замкнутого кола? Досягати більшого допомагає «Прайзмі».

В черговий раз компанія нагородила грошовим призом одну зі своїх клієнток. «Прайзмі» приїхала в місто Боярка Київської області. Там представників компанії чекала Димоченко Ольга Ярославівна. Півтора року вона строго виконувала умови акції. Нарешті, удача їй посміхнулася.

Влаштовувати переможцям справжнє свято – одне з головних правил роботи «Прайзмі». Недостатньо просто привітати людину по телефону й вислати гроші. Представники компанії приїжджають у гості до людини, вручають сертифікат, беруть інтерв’ю та відкрито підписують договір про нарахування грошового призу.

Димоченко Ольга Ярославівна з радістю погодилася на особисту зустріч з «Прайзмі». Спочатку жінка не повірила в свою перемогу, але постійна підтримка та інформування в телефонному режимі з боку компанії переконали її, що мрія здійснилася. В інтерв’ю вона розповіла, які саме мрії не вдається виконати через брак грошей.

Ольга Ярославівна мріє про особистий транспортний засіб – мопед. На ньому вона б з легкістю добиралася на роботу. На цьому великі фінансові цілі не закінчуються. Будинок Ольги Ярославівни давно потребує ремонту. Неважко здогадатися, яким непідйомним завданням для простої медсестри є ремонт. Переможниця акції щодня робить важливу роботу – допомагає доглядати за людьми, хворими на туберкульоз. На жаль, за цю відважну роботу вона отримує мізерну зарплату.

Крім матеріальних цінностей, жінка не забуває і про здоров’я. Вона прагнула здобути перемогу також заради здорових зубів. Тепер, коли виграш в її руках, вона в силах домогтися сяючої посмішки. Як кажуть у «Прайзмі», посмішка для їх клієнтів дуже важлива. Без добра і позитиву на душі перемогти набагато складніше.

Про перемогу Ольги Димоченко «Прайзмі» дізналася 26 лютого 2021 року на проведенні чергової маркетингової акції. Ведучий за допомогою лототрону і капсул з номерами випадковим чином сформував виграшну комбінацію чисел. Подібний метод визначення переможця дозволяє виграти будь-кому з учасників – рішення залишається за долею.

«Людський фактор у наших акціях повністю виключений. Все вирішує випадок. Часто люди засмучуються, коли програють, але в той же час у них залишається нескінченна кількість шансів одного дня отримати приз. І не один раз», – розповіли в «Прайзмі».

Ольга Димоченко вже отримала свій приз і зараз напевно думає, як скоріше втілити плани в реальність. Ви теж можете втілити свої. Щоб дізнатися більше інформації, дивіться, як пройшла зустріч з переможницею:

Поділитись