Пластичний хірург розповів про «живого Кена», який зробив 60 операцій

Сумнівна метаморфоза завершена: якийсь час тому бразилець Родріго Алвес, відомий як «живий Кен», оголосив у себе в соцмережах про те, що нарешті закінчив своє перевтілення в жінку і тепер його звуть Джессіка.

Родріго-Джесіка — чи не найзапекліший шанувальник пластичної хірургії у світі. За свої 38 років він зробив понад 60 операцій. Після однієї з них, до речі, щось пішло не так і через ускладнення тоді ще хлопець мало не подався на той світ. Одержимий погано зрозумілою нормальним людям метою, спочатку бразилець домагався подібності з лялькою Кеном — бойфрендом Барбі — а потім подумав-подумав і перекроїв себе і в Барбі. Щоправда, від стрункої лялечки у Родріго-Джесікі Алвес – лише блондинисте волосся. Решта – визначне і навіть лякаюче. Принаймні російські інтернет-користувачі штучної «краси» не оцінили. Більшість не подобається, як нова жінка посміхається з фото і відео губами-хінкалями, як витріщає неприродно великі очі і показує величезний бюст. А багато хто взагалі бере збентеження при погляді на жіночу іпостась Родріго.

Але Джесіка про невтішну думку суворих росіян не знає. Вона готується до наступної – ще сумнівнішої – операції. Коли точно, незрозуміло, але «воно», як називають бразильця (бразильянку) багато, хоче пересадити собі матку від донора та народити дитину. Подібних операцій у світі ще не робили. І чим вона закінчиться – невідомо.

— Така кількість операцій, як зробив Родріго Алвес, може бути небезпечною для здоров’я, — прокоментував пластичний, реконструктивний та естетичний хірург. — Бразилець, якось отримавши бажане, зрозумів, що за допомогою ножа хірурга може переробити себе всього і підсів. Такі пацієнти швидко звикають до пластики і змінюють себе знову і знову, але не завжди на краще. На противагу бразильцеві можу навести приклад російського шоумена Єгора Халявіна (його називають «російським Кеном»), якому пластика пішла на користь. А Родріго, нині Джессіка, явно переборщила: ноги, стегна, сідниці естетично виходять за межі загальноприйнятих канонів краси. Груди не відповідають силуету, обтяжують тіло і виглядають обвислими. Ніс маленький, тонкий, очі широкі, губи великі. Джессіка – приклад того, як не потрібно робити пластичні операції. Але її ще можна привести до більш естетичної форми.

Що ж до операції зі зміни підлоги, після неї дороги назад немає. Вона, за словами експерта, необоротна. Тому в Росії до таких експериментів людей над собою ставляться дуже серйозно та відповідально. Перш, ніж міняти власну природу, пацієнт має отримати висновок лікаря-психіатра. Без нього жоден хірург переробляти хлопчика на дівчинку і навпаки не візьметься.

— Має бути доведено божевільно-ядерну форму транссексуалізму, — каже хірург. – Тобто психіатр має довести, що пацієнт страшно страждатиме і мучитиметься, якщо не зробить операцію. Адже, якщо людина змінить стать, зворотного шляху немає. Навіть якщо він з часом одумається, медицина буде безсилою.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...